| Justina10ify a întrebat:

Stiti cumva daca folia aceea de la aparatele foto si telefon se poate inlocui, sau cumpara una noua?

Răspuns Câştigător
| Dreamt a răspuns:

Da, te duci cu aparatul respectiv la gsm-uri(magazine care vand huse de telefon, carcase, casti, incarcatoare) si spui ca vrei o folie protectoate pentru aparat. sper ca te-am ajutat happy

8 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Da se pot inlocui, nu costa foarte mult.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna, cel putin la mobile, da se gasesc de cumparat, dar sunt piperate, de ex eu am un LG kp500 si am vrut sa cumpar folie, dar am renuntat cand am auzit pretu, 25-30 de roni, poate pentru unii nu e scump, dar pentru mine este...

| Justina10ify explică:

Pentru aparatul foto ma intereseaza.

| Aida_3174 a răspuns:

Da, se inlocuieste ...cauta in magazinele de specialitate...pentru iphone de exemplu costa 40 de lei big grin

| mykkki a răspuns:

Se poate cumpara una noua happy intreaba la magazinele de telefoane.eu de acolo mi-am luat

| php a răspuns:

Da se poate cumparahee hee o gasesti la magazinele alea reprezentante de cosmote/Vodafone/Orange ( asta pentru telefon) pentru aparat foto nu stiuthinking

| php a răspuns:

Da se poate cumpara! o gasesti la magazinele alea reprezentante de cosmote/Vodafone/Orange ( asta pentru telefon) pentru aparat foto nu stiuthinking

| isauranick a răspuns:

Da sunt de cumparat vezi pe la service-urile astea care repara telefoane sau pe la Orange-urihappy