| anonim_4396 a întrebat:

De unde se poate cumpara film pentru aparatele de fotografiat? Abia am gasit un aparat foto al parintilor mai vechi dar nu are film! sad Ma puteti ajuta? I am giving a funda...

6 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

De la magazin laughing de la atelierele foto unde se mai developeaza filme

| XLidiaX a răspuns (pentru eandopuncttk):

Well thanks... da care magazin? laughing

| eandopuncttk a răspuns (pentru XLidiaX):

Da crezi ca eu is mama omida? stiu unde stai sau,,, ce magazine ai tu in zona ta?

| unknownn a răspuns:

Mai bine ti-ai lua una digitala, e mai rentabil.
E 2-3 milioane una.

| Leocerba a răspuns:

E costisitor sa lucrezi cu aparate foto de tip vechi.Si asta nu-i tot!
Unde crezi ca vei putea developa filmul gasit? Stii ce greu mai gasesti un centru de developare? Aparatele foto de felul asta au farmecul lor dar ai nevoie de atat de multe ca sa vezi poza gata incat mai bine folosesti ceva nou. E mai simplu.

| XLidiaX a răspuns:

Multumesc pentru sugestii dar am deja o camera digitala. E vorba de farmecul de a mai folosi o astfel de camera, cum a zis si Leogalilei. Si Mama Omida, e o diferenta intre a spunde ca se gaseste la nu stiu sa zicem Carrefour si a zice Carrefour-ul din orasul X, zona X.