| adzprod a întrebat:

Stiti cumva pe ce site se inscriu codurile promotionale de la tigarile Sobranie?

11 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Http://www.concursuri-online.ro/? s=concursuri+cu+premii+la+tigari+sobranie

| marianostefan a răspuns:

Yourdecision.ro

| Mariana_Gheorghe_1963 a răspuns:

Nu stiu cum sa trimit codurile de la Sobranie

| Denis_Adriana_1986 a răspuns:

Unde

| Iany_Ianyy_1981 a răspuns:

Nu

| Hertog_Liviu_1951 a răspuns:

Unde se scriu codurile

| Tatar_Costy_1980 a răspuns:

Nu

| Mihaela_Bogdan_1969 a răspuns:

Unde se înscriu codurile de la țigările Sobranie

| biblioteca_6080 a răspuns:

Stiti cumva pe ce adresa sau site se introduc codurile din pachetele de tigari sobranie ca nu gasesc link nimic si vreau sa particip ca am coduri astept raspuns pe email calugareni17@gmail.com ca la concursuri online nu e afisat nimic de concursul asta cand e valabil astept raspuns

| Bld_Vasile_2001 a răspuns (pentru biblioteca_6080):

Buna referitor la concursul de la sobranie acesta s-a terminat demult si nu mai este valabil

| Lupu_Niku_1989 a răspuns:

Unde pot înscrie codul de la tigari