| maryan1997 a întrebat:

Stiti daca pot sa imi cumpar un laptop cu cuponul acela de 200 de euro de la scoala? Adica cuponul acela si mai pun eu bani.

2 răspunsuri:
| hop3btm a răspuns:

Un laptop decent e pe la 500-600 de euro. Decat sa dai 10 milioane pe un laptop vraiste, mai bine iti iei niste componente bune pentru PC ( un i5 de exemplu )

| maryan1997 explică (pentru hop3btm):

Nu....eu vreau sa stiu daca merge sa imi cumpar laptop pe cuponul ala de la scoala+ce mai pun eu. Oricum nu vreau mare fita de laptop.Acolo cat de cat bunicel.