| anonim_4396 a întrebat:

Stiti de ce aplicatie am nevoie pentru dronele iDrive? Ma refer la iDrive drona pliabila cu camera HD, faza e ca nu am primit manual de instructiuni in colet si nu vreau sa ma duc pana la magazin inapoi ca sa cer una noua.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da o caitare rapida pe Google (sau alt motor de cautare:
"idrive" + model + "manual"

Bula
| Bula a răspuns:

Conform legii di Tomania, vanzatorul este obligat sa anexeze oricarui produs descrierea si manualul de utilizare, in limba romana!
Cere-ti drepturile sau schimba marfa pe ua care se cobformeaza!

| Vântulalb a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa faci un drum la magazin decat sa faci vreo prostie si sa o strici? Nu fi comod.