| username20 a întrebat:

Stiti de unde se poate cumpara novation launchpad dubstep in roamania? Daca gasiti pe net dati-mi link sau daca stiti vreun magazin lasati numele! FUNDA + VOT

P.S. : scuze de categorie, e cea mai vizionata

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu de la Dragoste si sex>

| Încrucişătorul a răspuns:

Ce legatura are asta cu "dragostea"?
Adica, daca esti asa de disperat, s-au inventat niste site-uri...

| username20 explică (pentru Încrucişătorul):

Nu trebuia sa lasi commul asta... Mai bine nu scriai nimic! Nu ti-am cerut parerea si am scris si scuze ca l-am pus la categoria asta... Tot nu inteleg care e problema ta ca l-am pus la categoria asta?