| Irina465 a întrebat:

Stiti voi ca la Facebook, cand cineva accepta o cerer de prietenie apare ceva de genu : Cutare s-a imprietenit cu Cutare, bla bla... si toata lumea comenteaza si se face un tambalau haios acolo mdaa... cand eu accept o cerere, chestea aceea nu apare prietenilor mei. ce as putea sa fac sa apara din nou? adica unde as putea intra sa il fac sa apara? sper ca a avut logica ceea ce am zis aici si ca ma puteti ajuta laughing)

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Apare dar nu tuturor prietenilor si nu toate, sunt aleatorii, nu prea ai cum sa gestionezi tu.