| biby29 a întrebat:

Stiti vreo vopsea de par fara amoniac? Si pretul m-ar interesa.

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Http://www.lorealparis.ro/......nchise.asp

Cele de la L'oreal sunt bune.:) costa in jur de 20-30 ron:)

6 răspunsuri:
| bluerose a răspuns:

Incearca henna, este ceva natural din plante, se gaseste la farmacie da nu stiu cat costa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hena -vopsea naturala din plante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt două variante, acum îţi alegi care vrei: glosul de la L*oreal şi Henna (pe bază de plante).
Părerea mea este să foloseşti Henna, este mai ieftină şi este şi naturistă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Loncolor EnVogue fara amoniac - cam 11 ron/cutie. Chiar ti-o recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei si eu vreau sa ma vopsesc dar am renuntat la colorarea parului deorece il am deteriorat o idee, mai ales ca am fost destul blonda.acum sunt un castaniu inchis, brunet si vreau sa o mentin p asta.nu-mi sta deloc rau, insa sun un saten si se vede la radacina. vreau ceva mai natural.am auzit ceva de cele cu amoniac.insa nu sunt sigura.stiti ceva interesant?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici http://salonorganic.ro/servicii/coafura/vopsea-naturala-fara-amoniac si vei gasi mai mult decat ceea ce cauti. La salonul organic EverGreen ai o intreaga gama de produse organice pentru frumusete fara compromisuri.