| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun program de compus muzica unde sa nu iasa numai melodii remixate, tehno etc.Sa fie pentru toate genurile de muzica si sa aiba toate instrumentele sa le pun eu notele sa cante toate. Daca stiti unu sa respecte conditiile de mai sus.macar putin :-D. multumesc kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu merge foarte bine este unul care are tot ce vrei toate genurile de muzica are toate instrumentele dar are ceva in plus poti face si versuri dai la google:programe online de compus cantece si iti apare poate prima varianta JamStudio: compune online melodii CNET.ro

5 răspunsuri:
| pacman a răspuns:

Fruity loops!

| xeon a răspuns:

Finale 2002, are toate intrumentele si pui tu notele.

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Era un program de mixat. Nu mai stiu sigur cum ii zicea ceva cu Djwinkingbig grin

| secretoasa a răspuns:

Nu

| sake a răspuns:

Sunt multe prog de remix ca si mie imi plac da frate nu am gazit nici unu si eu sunt disperat...parerea mea cauta pe google prog.de remixare