| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun program de marire a vitezei sunetului in afara de cel pe care il avem deja instalat odata cu windowsul? Vreau sa maresc viteza sunetului unor melodii, iar cel din windows nu poate sa o mareasca cu mai putin de 100%. sad

Răspuns Câştigător
| ICEbalI a răspuns:

Poti folosi Adobe Audition (daca nu te descurci., sunt destule tutoriale pe youtube);
sau : http://creativemonkeyz.com/tutoriale/audition-3-voce-de-monstru/
bafta.

1 răspuns:
| Rau1Alberto a răspuns:

Mi-a dat un prieten odata nu stiu ce program.Dar nu te sfatuiesc sa iti iei un program pentru marirea sunetului.
Sunetul maxim a fost facut cu un scop, daca tu il fortezi si vrei sal maresti iti vei strica boxele. La inceput ti se vor bruia, adica nu se vor aude clar.iar apoi arde.