| danutzzz1992 a întrebat:

Stiti vreun site de cumparaturi online care sa aiba de toate de la pixuri la carti, filme, muzica, calculatoare dar sa fie serios iar comanda sa o primesc prin posta sau sau eu stiu un curier rapid?

4 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Salut! Site-ul Diverta este unul dintre cele mai bune:
www.dol.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate magazinele mari au si livrare online prin curier rapid sau colet, faceti comanda au site-uri, asta pentru ca am vazut ca vrei de la pix la calculator un magazin mic online nu are chiar tot, doar magazinele mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:np5ODjKAVJMJ:www.contabit.ro/klaesonline/+cora+comanda+online&cd=8&hl=ro&ct=clnk&gl=ro