| Lovwly a întrebat:

Ce site-uri de cumparaturi online stiti?
Dar sa nu fie cu taxe postale. sa aiba livrarea gratuita. Site-ul poate sa fie de orice (haine, carti, jucarii, orice)
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Mercador.ro ( aici depinde, daca esti din orasul de unde e si vanzatorul e gratuita, daca nu, nu. )
emag.ro ( pana pe 15 august, dar o sa mai fie oferte de transport gratuit )
ocazii.ro ( aici depinde, daca esti din orasul de unde e si vanzatorul e gratuita, daca nu, nu. )
Libris.ro ( reduceri uriase, muzica si carti, dar de transport n-am habar. )
happy

3 răspunsuri:
| Anonimacuprobleme a răspuns:

Buna! eu nu stiu ca aceste marci sa aiba gratuitate pana cand si emag.ro iti ia axa de transport cel putin 10.00 ron!
Deci. eu te sfatuiesc sa nu comanzi, pentru ca si eu pus astfel de intrebari mai in ainte si alti si alti tot acelasi raspuns ca cel pe care til dau mi l-au dat si mie! Deci sa stii si telefonul pe care il folosesti sa suni / comanda iti ia tarif! Deci daca nu esti dispusa sa dai 50 ron in +. atunci nu e o idee prea buna!

| Mwha a răspuns (pentru Anonimacuprobleme):

50 de ron? Cred ca glumesti. Eu mi-am cumparat o carte de pe elefant.ro si am platit transportul 18 lei ( pentru ca mi-a adus-o prin curier rapid ), dar 50 de lei, cred ca exagerezi, si oricum de ce sa suni? Poti pur si simplu sa plasezi comanda online, daca nu te pricepi nu mai vorbi :*