| annammaryya a întrebat:

Stiti vreun site in care pot afla id-ul cuiva(daca are) daca ii stiu numele prenumele, varsta si zodia?

Răspuns Câştigător
| Nu conteaza a răspuns:

Poti cauta pe facebook si acolo apare si idul pe wall

4 răspunsuri:
| Good Cat a răspuns:

Poti scrie pe google numele si varsta... dar sunt mici sanse sa gasesti chiar id-ul.

Eu asa faceam si gaseam uneori chestii interesante despre unii... dar acum depinde de noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste siteuri nu prea exista pentru ca multi dintre oamnei la id nu-s pun numele lor si ceva de gen : Skumpika _ Girl 23 ...etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codrinneamtzu

Răspuns utilizator avertizat