| nmn a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper sa ma puteti ajuta.Am nevoie de id-ul cuiva, cum il pot afla? Ii stiu numele si prenumele, acest lucru ma poate ajuta pentru a-i gasi id-ul?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Dai un search pe google dupa numele lui cu speranta ca o sa-l gasesti undeva inscris si cu adresa de e-mail. Si daca aia e de yahoo, ai mari sanse sa fie si ID-ul. Eu asa am regasit o fosta prietena din generala, cu care nu mai vorbisem de 7 aniwinking
Shin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat