| Nico97 a întrebat:

Stiu ca suna cam stupid, dar cum pun intrebari anonime pe TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze,acele persoane care apar anonim, au cerut administratorilor sa ii stearga contul.Din respect pentru a pastra funditele date si voturile date de acea persoana sa nu se piarda, contul a fost redenumit ca anonim.Persoana aceea mai poate inca intra sa puna intrebari dar numai cu acea noua denumire de user.

2 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu poţi să pui întrebări anonime. Funcţia asta a fost dezactivată de mult.
Probabil ai mai văzut aici " Anonim întreabă ". Înseamnă că respectivul şi-a şters întrebarea, şi cum ea nu este ştearsă definitiv de pe site, apare cu anonim.

| Furculingură a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate fi şi asta o variantă, dar şi când îţi ştergi tu întrebarea apare anonimă.

...o-imagine/

Uite, întrebarea asta a fost pusă de mine. Am şters-o acum câteva zile şi acum apare anonimă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furculingură):

Scuze,acele persoane care apar anonim, au cerut administratorilor sa ii stearga contul.Din respect pentru a pastra funditele date si voturile date de acea persoana sa nu se piarda, contul a fost redenumit ca anonim.Persoana aceea mai poate inca intra sa puna intrebari dar numai cu acea noua denumire de user.