| SnYcK3rS a întrebat:

Sunt baiat, 17 ani, 1, 70, 65 kg, vreau sa imi fac abdomenu, patratele, am putina burtica si vreau exercitii pe care le-ati folosit si au dat roade

HELP

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cred ca ai nevoie de niste patratele la cap! iti lipsesc multe@@@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa dragoste si sex

| Jeremy1 a răspuns:

Daca vrei patratele in primul rand trebuie sa dai "burtica" jos. Aia se da jos prin cardio, gen bicicleta, alergat, inot. Alegi ce-ti place, poti sa alegi mai multe, dar daca faci una mult si bine te stoarce de energie. Eu, de exemplu, am ales alergatul, alerg cam 6-7 km pe zi si vreo 2-3 km mers si din prima saptamana deja se vedeau diferente mari.
La abdomen sunt o gramada de exercitii, poti sa te inspiri din linkul de mai jos, sunt exercitiile explicate super bine:

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

| alexforyou a răspuns:

Pai de la burtik la patratele ai de muncit. fugi la sala timp de un an si ai sa reusesti ceva...acasa nu prea ai sa reusesti doar prin abdomene si chestii din astea

| redscorpion26 a răspuns:

Salutare! daca ai bani poti sa te duci la sala, daca nu, eu pe la 14 ani faceam abdomene si flotari

| NEnumita a răspuns:

Halbere 10 pe zi