| SnYcK3rS a întrebat:

Sunt baiat, 17 ani, 1, 70, 65 kg, vreau sa imi lucrez abdomenu, patratele, am putina burtica si vreau exercitii pe care le-ati folosit si au dat roade

HELP!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Flotarii,abdomene,geneflectiunii,alegat,mers pe jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la sală.

| Liviu_Mihalcescu_1969 a răspuns:

Cauta pe youtube. Gasesti multe exercitii folositoare

| Cor1nnnaa a răspuns:

Altergatul te va ajuta foarte mult, de fapt tot corpul happy si abdomene cat mai multe, dar nu din prima in exces. Aici gasesti mai multe : 10 MIN ABS BY VALENTINBOSIOC.COM