| Lilvayctor a întrebat:

Funda! Salut! Eu am 16 ani.Sunt baiat si am putina grasime pe burta happy. Vreau sa scap de ele si sa fac niste patratele happy Poate imi recomandati ceva exercitii? pls help mee!

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Abdomene laterale si drepte.Ridicarea picioarelor la 45 de grade din sezut si multa alergare.La abdomene...trebuie sa faci foarte multe(500-600 pe zi)Daca ai si o bancuta de abdomene vezi rezultatele in cateva saptamani.De asemenea ai grija ce mananci. Daca ai metabolismul accelerat si tot ce mananci se depune, s-ar putea sa ai mai mult de munca. O zi buna

3 răspunsuri:
| BissiBee a răspuns:

Buna! Cele mai recomandate exercitii pentru burta sunt abdomenele! Dau cele mai multe exercitii! Dar daca vrei sa dai jos burta trebuie sa mananci si mai putin! Poti manca de mai multe ori pe zi dar putin si incearca sa bei cat mai multa apa si sa nu mai mananci dupa ora 7:00-7:30.

| augu200 a răspuns:

Pai exercitii.Alergari in fiecare zi.Mergi la sala ca o sa ai patratele.

| normally a răspuns:

Salut. Dupa parerea mea cele mai bune in cazul tau sunt abdomenele..la inceput fa mai putine, iar apoi, maresti numarul lor. Sper ca te-am ajutat!winking