| MaDaaLiNaaa a întrebat:

Sunt noua pe site si am o nelamurire. La ce ma ajuta punctele pe care la primesc, in urma raspunsurile date. Funda

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Daca faci multe puncte cresti in punctaj si rank asta iti permite sa dai rating intrebarilor(sa le evaluezi) sau sa le raportezi ca spam(etc).dar sincer nu ajuta prea mult, plus dupa raspunsuri daca devii membru senior o sa te intrebe sa dai rating la intrebarile puse de altii altfel nu iti posteaza raspunsul, deci nu e chiar atat de important...

2 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Cu nimic. cred ca daca ai cat mai multe puncte urci in rang, eu in fiecare zi urc. skull

| Muwz a răspuns:

Te ajuta prin a-ti mari locul pe care te afli(rank-ul). Funda?