| ionutrafael23 a întrebat:

Sunt un tânăr de 31 de ani despărțit din Târgu-Jiu simpatic și întrebarea mea este fetelor, distanta de la gara Cluj Napoca până la sala Sporturilor unde vin autocare internaționale de pleacă spre Paris, cat e pretul unui taxi sau ce distanta? kiss

6 răspunsuri:
| NoisyLight a răspuns:

Ce este acel "kiss", formație rock, sau nume unguresc?

| darrio2007 a răspuns:

De ce numai fetele trebuie sa-ti raspunda? Mergi in gara si intreaba un taximetrist cat iti ia pana acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simpaticule vorba lui Mitică Dragomir fira ti ai dracu de simpatici.

| Yuoia a răspuns:

As fi vrut sa-ti raspund. Dar cum nu sunt fata...

| Yuoia a răspuns (pentru darrio2007):

Nici macar nu e departe.
Insa ciudata e toata prezentarea: tânăr de 31 de ani despărțit din Târgu-Jiu simpatic.
Oare numai din Cluj pleaca autocare spre Paris? Si cum de numai fetele stiu de acele autocare? Oare nu e alta intrebare la mijloc?

| darrio2007 a răspuns (pentru Yuoia):

Si mie mi s-a parut ciudata prezentarea lui. Prima impresie a mea a fost ca vrea sa cunoasca o fata. Apoi, poc, a bagat distanta.
Imatur.