| Marcela_Marcela_1961 a întrebat:

Sunt zodia leu dar port bratara cu zodia berbec, e vreo problema?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Faci ce vrei pana la urma dar nu vad de ce ai face asta. laughing

| johnnny123 a răspuns:

Da, în termen de 30 de zile trebuie să te prezinți la Ministerul Astrologiei, să predai brățara cu zodia berbec și să faci o cerere pentru eliberarea brățării corecte.

În caz contrar, riști o condamnare de 6 luni la horoscop nefavorabil.

| christall a răspuns:

Nu vad de ce ai purta daca nu te reprezinta pe tine. Daca tu vrei asta, nu vad nici o problema.

| Fashionista10 a răspuns:

E ciudat

| Ichigo159 a răspuns:

Nu este absolut nimic,daca tu vrei sa porti ceva atunci poarta, eu nu cred în de astea cu stele cu zodii cu horoscop! Eu port la fel bratari cu leu, berbec, gemeni, dar eu sunt zodia rac!