| anonim_4396 a întrebat:

Te costa sa-ti faci un blog? Daca da cam cat?
Unde e mai avantajos sa-ti faci unul, pe blogger sau unde?

4 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Salut! este gratis dar pentru a avea mai multe facilitati poti sa si cumperi domeniu la ei dar nu se merita eu am un blog de 2 ani uite: http://moviesonfree.blogspot.com pe blogspot cred ca este cel mai calumea am incercat si worldexpres dar nu mi-a placut prea complicat! intra pe blogspot.com si iti faci acolo! bfta

| videoblog a răspuns:

E gratis. incearca optiunile de aici - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

| fif2002 a răspuns:

E gratis sa iti faci un blog (daca vrei pe ro.wordpress.com sau pe www.clogger.com) Wordpress e putin mai complicat, dar pentru ca e folosit de mai multa lume ai mai multe optiuni si gadgeturi care pot fi atasate, blogger e destul de limitat.
Ca sa iti faci propriul tau blog iti trebuie un nume de domeniu (care poate fi castigat la un concurs daca ai destul noroc)
si iti mai trebuie un cont de hosting care e gratuit. daca vrei ajutor contacteaza-ma in privat

| Kqzu97 a răspuns:

Ca sa iti faci un blog nu te costa nimic, e free, dar daca vrei sa-ti faci un site atunci te costa, nu stiu exact cat dar te costa.Deci poti sa-ti faci linistita un blogwinking