| Cavani1999 a întrebat:

Știe cineva cum pot sa șterg un mesaj trimis pe yahoo mail? Sa îl șterg de tot, sa nu i apară nici persoanei mesajul, nu doar mie.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cum a spus si cfrtobias din pacate nu poti sterge acel email decat de la tine, daca e un mesaj urat poti sa o faci pe ranitul si sa spui ca ti-a fost virusat calculatorul si ca altcineva a trimis acel email.
E ca si in cazul mesajelor trimise pe telefon, trebuie sa gandesti de 10 ori si abia apoi sa trimiti, mai ales daca este ceva de rau, jicnitor etc pentru ca iti pot face rau si tie si persoanei careia ii trimiti.
Mai este o sansa ca mesajul tau sa ajunga in folderul spam si sa nu-l citeasca.

| Violleta2022 a răspuns:

Un email odata trimis, nu mai poate fii oprit sau sters.
Mesageria electronica functioneaza aproape instantaneu, asadar, emailul ala l-a primit in primele 5 minute, de cand l-ai trimis.

| cfrtobias a răspuns:

Nu poti doar tie, ar trebui sa fii hacker sa poti sterge sau sa ai acces la e-mail la cealalta persoana