| adymarian a întrebat:

happy Am si eu o intrebare. Cum pot sterge mesajul trimis unui utilizator dupa Okazii.ro? Daca sterg mesajul trimis din mesagerie de la mine nu se sterge de la anuntul lui (de la forumul anuntului) Stie cineva cum sa fac sa-l sterg sa nu mai apara?

3 răspunsuri:
| puppyeyesss a răspuns:

Si eu vreau sa stiu cum sterg; am trimis din greseala si NU era privat, asa cum am crezut... am zis ca mor cand am vazut mesajul in forum, asa ca, acum caut cu disperare cum sa il fac sa dispara si daca gasesc, te anunt si pe tine happy desi nu cred ca mai e de actualitate! wahhh 2012 sad A da, si robotelul corecteaza automat, a spus ca i-am provocat migrena cu prea multe puncte puncte (nici nu ma lasa sa le pun!) happy tare!

| adymarian explică:

Mamaaa iti dai seamalaughing)) aici era profesorul de limba si literatura romana! nu stiu ce m-as fi facut daca nu ma corectaisad

| adymarian explică:

Deci pana la urma stie cineva cum sa fac sa sterg mesajul?happy Sau macar daca e posibil sau nu...