| katalinu26 a întrebat:

Tocmai am cumparat un telefon nokia si nu gasesc nici unde codul de siguranta, vreau sa imi blochez mesajele si imi cere cod...pe acre nu il am, intrebarea este: ce cod de siguranta au telefoanele nokia la cumparare?

Răspuns Câştigător
| EmyEmilush a răspuns:

Incearca 12345 ...nici eu nu stiam care este.si am incercat la intamplare 12345 si mi-a mers

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Multi de 0 (zero) parca vreo 5

| qwerty21 a răspuns:

Daca ti l-ai luat nou,.du-te la setari, securitate, schimba parola telefonului.sau cod de siguranta
da prima si prima data te cere sa il bagi, nu sa il schimbi
si tastezi 1111 sau care il vrei...inca odata,si asta e codu
si cand vrei sa il schimbi,iar intrii aici, inscrii intai 1111, dupa aia noul cod de 2 ori

| Referee a răspuns:

Codurile de siguranta Nokia sunt 00000 sau 12345

| cristiano112 a răspuns:

00000 asta este codul