| xxdd a întrebat:

Tocmai azi am facut herpes x_x si vreau sa scap cat mai rapid de el si sa nu se vada. Eu n-am folosit niciodata acei plasturi pentru herpes.

Intrebare:Sunt buni?/Acopera bine?

Răspuns Câştigător
| Helioot a răspuns:

Hei, daca te referi la Compeed, sunt destul de scumpi! Si eu am avut saptamana trecuta pentru prima data in viata mea Am folosit plasturi cand m-am dus la scoala, acopera bine dar totusi se vede o roseata si ai grija sa nu ii tii o zi intreaga, mai foloseste si crema de galbenele. In NICI un caz nu da cu PASTA de dinti sau cu otet si nu mai stiu ce waiting! asta va inflama herpesul. Cu Plasturi si Crema mi-a trecut in 3-4 zile...Pup...
P.S : La oriflame este o crema Cutiuta cu Minuni laughing! E foarte buna!

3 răspunsuri:
| nikol_8225 a răspuns:

Da sunt buni si acopera bine...Bafta!

| Emilutzu_1786 a răspuns:

Da si matusa mea are si il foloseste dar depinde de tine...love strucklove struck

| alexandra_3053 a răspuns:

Da acopera binehappy