| ioanaabt a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un Nokia E5 si nu pot sa navighez pe internet cu WLAN. Am facut toate setarile, dar atunci cand intru pe internet se selecteaza automat (desi am dat pe manual) Orange Internet. Am router in casa, am semnal bun, dar nu inteleg de ce nu vrea. Stie cineva ce as putea sa ii fac sa ma intrebe atunci cand deschid o pagina de internet? Va multumesc!

1 răspuns:
| scumpyandra a răspuns:

Trebuie sa pui pe cineva care se pricepe sa il conecteze la internet!