| babet a întrebat:

Salutare TPU

Am un Nokia e63 care imi da ceva batai de cap cand vreau sa intru pe internet
Daca folosesc WLAN imi zice : WLAN : Nu se poate conecta.
Cheie prepartajata WPA nevalabila

Iar daca folosesc Orange internet am (23 Mb) imi zice Internet : Lipsa raspuns de la poarta de acces

Mi-am facut setarile pentru internet pe site la Orange... si aceiasi problema...
Vreo solutie?
Funda

1 răspuns:
| Angelinamic a răspuns:

Buna! am avut si eu problema asta dar m-am dus la Vodafone si mi-a setat tipa de acolo telefonul. cred ca este necesar sa te deplasezi la un centru Orange... sigur iti va seta ceva in telefon. bafta