| anonim_4396 a întrebat:

Tot pentru eu_o_mare_enigma.nu merge nici cu adobe flash player instalatsad

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Pai mai @ang3l_or_d3v1l, posibil s-o fi vazut, daca nu iti bagai tu nasucu' sa raspunzi. Ce, nu putea sta intrebarea fara raspuns?
Nu prea cred ca la cei 12 anisori ai tai sa stii cu ce se mananca acest "adobe flash".

| spiritul a răspuns:

Te-ai ratacit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate te ajut eu ce zici?
dar nu-i mai bine sai scrii in privat, mesaj sau pe messenger.
Sunt foarte putine sanse ca el sa vada aceasta intrebare.

Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ cami, ce balbai acolo? In orice caz, recunoaste ca stiu mai multe decat tine tongue