| Akan_Ibram_1994 a întrebat:

Tot Primesc o eroare la calculator : There Was A Problem starting
C:\Program~1\Common~1\System\SysMenu.dll
The specific module could not be found.
De la ce e și cum pot sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un cum sa scapi de el: http://deletemalware.blogspot.ro/......smenu.html

2 răspunsuri:
| Ruski a răspuns:

Salutare! Incearca sa cauti pe net "download SysMenu.dll" si sa inlocuiesti acel fisier cu ce gasesti pe net. Dar ai grija sa iei de pe un site care ofera incredere. De asemenea, incearca sa pastrezi si acest fisier, punandu-i numele de SysMenu2.dll, pentru orice eventualitate. Numai bine!