| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

TPU, am intrat pe mywebtv si am vrut sa intru pe un canal cu sop cast dar când dau sa deschida cu sopcast imi apare ca sa se uite in app store pentru o aplicatie, dar eu am instalat sopcast, de ce, cum rezolv, am win 10

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Asta merge doar cu Windows 7 Home Premium pe browserul Windows Internet Explorer! Ia vezi incearca cu programul Windows Internet Explorer 11 si vezi daca merge cu sopcastul! Mai intrebuie instalat si actualizat Java 8 si Adobe Flash Player!

| Cîndea_Cristi_1989 a răspuns:

Cred ca pc-ul nu iti gaseste un soft cu care sa deschida filmul (sau emisiunea) mai ales daca ii in direct, asa ca te trimite sa descarci unul. fa cum iti zice pas cu pas si ai sa vezi ca se rezolva.