| GuessWhat a întrebat:

TPU...Help me!

Cand ma connectez pe Yahoo! Messenger imi spune ca nu este parola buna sau este IDul gresit. dar este cea buna. Nu stiu ce sa fac am trimis si o cerere la " Customer Care " in privinta IDului.

Ce pot face sa imi recuperez IDul?

(Parola este buna! Serios)

Add: adrian.carbon96@yahoo.com (daca aveti vreo solutie)

2 răspunsuri:
| salvy20 a răspuns:

Incearca asa, sper sa mearga. intra pe Internet explorer-File, si daca e bifata obtiunea Work offline, debifeaz-o si incearca sa intri din nou pe messenger.

| GuessWhat explică:

@salvy20 am incercat dar nu merge, tot asa imi zice. Alte raspunsuri? Dau Funda!