| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

TPU! Nu îmi merge ps 4 după un update nou, ce nu am făcut bine oare? Ma joc cât ma joc și după 20 de minute se stinge brusc, la 20 minute după update, se încarcă tot timpul pana la 20 după sare la 70 și la 77 se oprește tot timpul și când ajunge la 100 imediat se stinge și pornește iar. După update, ma joc și după 50 minute s-a stins iar, de 4 ori a făcut asta de astăzi...

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De virusi ai auzit?
Update-urile facute sunt la un progarm sau aplicatei platite de tine?
Cand faci updateuri de pe internet, in special la jocuri si aplicatii, intslazei automat si virusi care iti dau computerul peste cap si ti-l folosesc in scopuri frauduloase.