| Mariia233 a întrebat:

TPU scuzati categoria, dar as vrea sa ma ajutati urgent am pus comanda avon si e receptionata nu am primit-o ce pot face? sa o pun din nou, nu voi primi 2 comenzi? ce sa fac? dau funa

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna deci dacă comanda este receptionată tu trebuie să i suni sau să mergi personal la firmă, esti din Bucuresti nu? Mergi cu buletinul și spui zona de reprezentant, și vezi ce zic băieții de acolo, dacă nu mergi personal, dar îi suni, trebuie să știi codul de reprezentant și cînd ai băgat comanda, mergi mîine s au sună-i.Mult succes.

| Mariia233 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt din Bucuresti. dar pot comanda inca odata?big grin sau ce sa fac daca mai astept o saptamana vine?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mariia233):

Nu stiu, sună i pe cei de la avon și ei î ți vor spune exact, nu te supăra pe mine dar chiar nu știu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai comandat ceva pentru Dragoste si sex?