| RaVuL a întrebat:

TPU stiti cumva la ce minut se pune popcornul in microunde sa nu mai imi ramana bobite de popcorn eu de obicei pun la 3 minute 20 sec. voi ce ziceti

Puterea aparatului este de 800W daca bine am vazut pe spate

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Depinde de la ce firma sunt, de la star si se pun la 4 min, iar daca e la 3 si 40 si nu mai sare nici una, trebuie sa il opresti. iar la celelate firma cred ca e pe la 3, 3 si ceva

| membrugirl2010 a răspuns:

Eu il pun la 3:30 daca vreau sa se crocanteasca bine, eu zic ca cum pui tu e f bine.
fundahappy?

| JustThat a răspuns:

Eu il pun la 3:75 si nu mia raman bobite happy

| ralurawrr a răspuns:

Buna.Este bine ce faci si eu pun la 3 minute si imi mai raman potine bobite restul sunt ok. Un sfat sa nu-l pui de doua ori deoarece se ard si peurma le arunci la gunoi, asculta-ma am incercat si mi s-au ars.Succes.

| Semy_6934 a răspuns:

Eu il pun la 3 min [FIX!] si nu raman bobite in plus ca se fac foarte bine