| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

TPU vreau sa ma joc pe tableta mea temple run si cum sa instalez jocul. Din calculator in tableta mea. Tableta mea se numeste Blu:sens. Fuda.

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Cu cablu de date si dai install de pe tableta dupa de l-ai introdus in tableta

| Elynad a răspuns:

Uite-l aici: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imangi.templerun&hl=ro

Intra cu tableta si dai click pe link happy

| pirla a răspuns:

Nu poti sa o instalezi din calculator in tableta, dar poti sa descarci jocul de pe Magazin Play.

| alexSMK44 a răspuns:

Nu poti de pe pc pe tableta apropo mai lucreaza la gramatica

| MeineHausafgaben a răspuns:

Intri din calculator in Magazin Play si dupa ii dai install. ( Atentie, trebuie ca tableta si calculatorul sa fie conectate la acelasi router ). FUNDA?

| helpmetpu a răspuns:

Intrii pe GOOGLE si cauti google play.
Te lpghezi cu contul de Gmail si apoi cauti sus Temple Run. Dai instaleaza.

ATENTIE!
Trebuie ca tableta ta sa fie compatibila

| Maria-Alexandra_Popescu_1995 a răspuns:

Pai si eu am tableta si le descarc si instalez de pe magazin play sau in calculator. Dar in calculator:
Descarci Mobogenie
Ai nevoie de cablu de date
Link de unde poti descarca mobogenie:http://www.mobogenie.com/en-us/download.html
ps: Cu el poti descarca filme,jocuri, poze, melodii pentru telefon, android, iphone etc
Mult succes