| Eduardo_Jose_Rafaelo_1998 a întrebat:

Am o tableta si este conectata la PC. Pot descarca temple run 1 pe calculator si dupa aceea sa il instalez pe tableta? Daca da dati-mi un link

3 răspunsuri:
| pilu999 a răspuns:

Daca ai android nu, nu poti decat direct de pe tableta sa descarci aplicatii/jocuri. daca ai IOS poti sa il descarci de pe APstore

| Morningstar4455 a răspuns:

Pentru mine nu...dar daca reusesti spune-mi si mielaughing

| pilu999 a răspuns (pentru Morningstar4455):

Tocmai, nu poti... daca intri de pe pc pe google play si iti iei o aplicatie ea va fi secarcata pe device numai cand este conectata la o retea wireless de internet