| Burdetiu a întrebat:

Trebuie sa fac un proiect pentru olipiada la TIC despre timp si spatiu dati-mi ceva idei?

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Si eu am participat la olimpiada. La voi proiectul se face din timp? Noi am avut de facut un proiect pe aceasta tema acolo, pe loc, in decursul a cateva ore.

Am primit peste 125 de poze pe diferite teme (istorie, chimie, fizica, alte stiinte) si documente cu foarte multa informatie. Trebuia sa facem o prez. PP sau un site in care sa prezentam evolutia unei stiinte/domeniu, raportandu-ne la tema initiala. Probabil in alte scoli se procedeaza altfel, dar cred ca ti-am dat idei. Spor!

| Andrei4Lol a răspuns:

De ce tiar trebui idei daca te duci la olimpiada inseamna ca esti bun..Nu cere idei pe TPU gandeste-te singur o sa-ti fie mult mai de folos.