| Cristi_6252 a întrebat:

Uitati 2 poze cu mine: http://img29.imageshack.us/......_round.php
si: http://img522.imageshack.us/......_round.php

Ce parere aveti? Sunt urat nu-i asa? Am 14 ani.Credeti ca o sa am vreo prietena?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu esti deloc urat. Vei avea in mod sigur o prietena. Linisteste-te si fii mai increzator - fetele sunt impresionate mai mult de atitudine, de increderea baietilor in fortele lor, decat in aparenta fizica. Poate de aceea vezi de multe ori barbati mai putin frumosi care stau alaturi de femei care arata foarte bine.
Oricum pe moment tu esti inca in crestere. Ca sa capeti putina incredere in fortele tale fizice cat si pentru ca sa iti contruiesti un corp de invidiat - poti sa mergi la un sport (innot, karate, judo, scrima, tenis, atletism) ce vrei tu, ce iti place mai mult. Vei vedea ca iti va folosi.

12 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ce complexat esti! Nu, nu esti urat! că nu arăti ca unii care, la 14 ani, isi bărbieresc deja mustata este pentru că, ritmul tau de dezvoltare/maturizare este mai incet decat la altii. Ai tot timpul sa te dezvolti!( cresterea in inăltime, la băieti, se poate desfasura păna la 25 ani ). Cat despre fete, mai lasa-le! Nu te lasa dus de val! concentraza-te mai mult pe desavarsirea educatiei tale care este mai potrivita vartei tale inainte chiar si de preocuparea de a-ti gasi o prietena.

| shadovv a răspuns:

Prietena? Daca ai bani se rezolva! Ca de asa e in Romania...

| Cretaker a răspuns:

Lol.

Mai bine spune-mi ce nume de Steam ai, poate dam un Modern Warfare 2 cand am chef.

rupere.

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Dar nu esti urat. happy
Si eu care credeam ca intrebarile de acest gen sunt puse doar de fetehee hee. Dar se pare ca si unii baieti chiar se preocupa de aspectul fizic.Bravo!
Sunt alti baieti care au un aspect inestetic si totusi se cred atotcuceritorii celor mai frumoase fete.(dar asta nu inseamna ca trebuie sa te compari mereu cu alte persoane)
Adevarul este urmatorul:
Iubirea adevarata(pe care oricine si-o doreste), nu este influentata de fizic.

Succes si nu uita sa ai incredere in tine intotdeauna, orice ai face! happy

| Anileda a răspuns:

Sunt urat, sunt frumos, sunt un miss?
Hai te rog!
Nu nu esti urat, insa prietena oricum iti faci, poate nu acum, mai tarziu.
Baga mare la invatat si lasa fetele.
Tu 14 ani, nici 12 nu iti dadeam.
Pa-pa

| Atotstiutorul a răspuns:

Mai bine ai pune mana pe carte sa inveti sa faci bani si fetele vor veni la tine

| Uptime_7655 a răspuns:

Apucate de sala ma. Si fa asta rapid. eu mai mult de 8 ani nu ti dau
PRietene POTi avea cate vrei

| VladuZ0R a răspuns:

rolling on the floor Asta e cel mai stupid lucru pe care l-am auzit vreodata. Mai ales de pe TPU. Serios, era nevoie de un asemenea subiect?

| Диана a răspuns:

Bagă repede cereale!

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Nu esti urat. Dar nu arati de 14 ani. Ti-as da maxim 11.Asteapta sa mai cresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arati de 11 ani happy

| VadMelodii a răspuns:

14? Eu nu-ti dau mai mult de 10 serios...nu te supara nu o zic cu rautate dar esti cam mic pentru. 14 an.eu am 14 ani si am apropae 1. 70. du-te la basket sau la sala si atunci mai vorbim! succes