| AndreiAntiTot12 a întrebat:

Un univers oare poate sa existe dintotdeauna? eu as zice ca totul trebuie sa aiba un inceput si un sfarsit! voi ce spuneti? cel putin asta al nostru sigur are un inceput!

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cine a zis ca exista dintotdeauna?
http://www.scientia.ro/......ersul.html
Oricum, la fel ca la toate intrebarile pe care le pui, nu se stie sigur.

Răspuns utilizator avertizat
| Sn4k3 a răspuns (pentru AndreiAntiTot12):

Pui niste intrebari de nici Dumnezeu n-ar putea sa-ti raspunda.

Răspuns utilizator avertizat
| Lory209 a răspuns:

Universul nostru s-a format prin "Big Bang" si eu sunt pasionata de lucruri de genul si stiu destule, cat despre un univers paralel, nu s-a demonstrat ca exista, dar daca exista universul paralel cu al nostru cel mai probabil a avut un inceput.