| anonim5491 a întrebat:

Unde apas ca sa postez un anut pe forum ...adik am facut cont si vreau sa postez dar nu stiu unde sa dau cei care aveti va rog frumos spuneti-mi si

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Era greu sa postezi si linkul de la forumul pe care ti-ai facut cont? Sunt multe modele de forumuri. In principiu ca sa postezi un anunt, primul pas este sa alegi categoria in care vrei sa dai anuntul si apoi da click pe > Adauga subiect nou (e undeva in dreapta sus) > scrii anuntul si click pe > Submit.
Bafta!