| Andreea_8713 a întrebat:

Unde as putea gasi online tricouri/hanorace/maieuri cu formatii heavy metal, hard rock etc, accesorii in stil punk/rock? va multumesc

8 răspunsuri:
| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-online.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| sabinabujor2 a răspuns:

Pe Design Rock.ro...acolo sunt tricouri cu toate trupele din lume,dar au si foarte multe accesorii:cravate,sireturi, manusi, sepci, toate in stil rock, atat pentru fete cat si pentru baieti.Tricourile sunt de calitate si preturile sunt foarte mici:de la 20 pana la 40 de lei

| Puxy a răspuns:

De pe www.bestial.ro