| butterflyeffect123 a întrebat:

de unde as putea sa imi cumpar niste maieuri sau tricouri asa mai rock? gen cu cap de mort sau cu formatii

7 răspunsuri:
| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Măcar asculți acele formații sau doar vrei ca să fii și tu la modă, că mna, ai vrea niște tricouri cu niște trupe de care nici măcar nu ai auzit.

| butterflyeffect123 explică (pentru Iubitulmeuhusky):

Bineinteles ca le ascult. ii urasc pe cei care poarta tricouri cu formatii doar ca sa fie la moda. raised eyebrows

| Iubitulmeuhusky a răspuns (pentru butterflyeffect123):

Atunci e bine :3 Ma speriasem putin, credeam ca esti un poser.

| butterflyeffect123 explică (pentru Iubitulmeuhusky):

Si eu credeam ca esti un hater dar uite ca amandoua/oi ne-am inselat.batting eyelashes

| Iubitulmeuhusky a răspuns (pentru butterflyeffect123):

Meh, chiar sunt hater o.O

| butterflyeffect123 explică (pentru Iubitulmeuhusky):

Si eu! nu pot sa cred! probabil daca eram in locul tau scriam acelasi lucru sau chiar mai raulaughing