| Bogdan201739 a întrebat:

Unde as putea sa vad avengers cei mai tari eroi ai pamantului sezonul 2?

6 răspunsuri:
| CreepyBoy a răspuns:

Descarca "Kodi", uita-te pe YT cum sa bagi EXODUS in el si cum sa il folosesti. Dupa asta ai puterea filmelor de partea ta XD

| BenyBen a răspuns:

Nu te mai uita la eroi gândește-te ca eroul tău e Dumnezeu!

| Bogdan201739 explică (pentru BenyBen):

E problema mea la ce ma uit. Daca ar fi cum ai spus tu n-ar trebui ca lumea sa se uite la stiri filme sa se joace etc.

| Zzuzuzzzu227 a răspuns:

La cinema City

| Bogdan201739 explică (pentru Zzuzuzzzu227):

Este un desen animat. la cinema nu se dau si desene animate de 26 de episoade. adica 13 ore

| Dragomir_Bogdan_1994 a răspuns:

Salut ai gasit sezonul 2?