| anonim_4396 a întrebat:

Unde, cum si cu cine v-ati petrecut majoratul?
In curand fac 18 ani si nu am nicio idee.
Pup si Va multumesc

Răspuns Câştigător
| ElenaErika a răspuns:

Poi in primul rand nu acasa pentru ca risti sa se strici anumite bunuri.la un restaurant ar fi perfect
Cu prietenii e cel mai bine.cu prietenii care sunt pe placul tau nu cu niste cunostinte sau in prezenta unor persoane care iti vor strica tot cheful
. Trebuie sa te distrezi sa faci ceti vine tie in cap sa nu-ti pese de nimic sau de ce vor zice ceva. La urma urmei e ZIUA TA. Invita prieteni care stiu sa se faca "sufletul petrecerii" care vpr incinge atmosfera va, va vor amuza. Asa o sa-ti iese un super-majorat. Si apropo.La multi ani!:*

2 răspunsuri:
| Babydoll_4700 a răspuns:

Nu imi plac chestiile fastuoase si galagioase. Asa ca am ales sa mi-l petrec alaturi de iubitul meu, fara insa sa imi neglijez prietena cea mai buna cu care am facut o seara doar pentru noi doua (la cateva zile dupa majorat big grin)

| mihaela_8638 a răspuns:

Eu am stat acasa am facut o masa cu de toate:X si o venit toata familia nu o fost ceva distractiv dar m.am simtit binehappy:*