| andypandy a întrebat:

Unde e biblioteca centrala Gh. Asachi din Iasi? S-a mutat acum vreun an...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anoni a răspuns:

Biblioteca Corp A - Sediul Central

B-dul Carol I nr.11, Iasi, 700506 Romania

E-mail: mstirbu@library.tuiasi.ro (Mihaela STIRBU, Director Biblioteca)

Telefon: +40-232-212773, +40-232-278683 int. 2333, +40-232-278683 int. 2338
Fax: +40-232-212773 Sala de lectura si documentare. ICEE (International Center for Engineering Education) - Sala de documentare. Departamente.

TOP

Biblioteci Filiale

Biblioteca Facultatii de Chimie industriala
Str. D. Mangeron nr. 71

Imprumut
Sala de documentare
Sala de lectura

Biblioteca facultatii de Mecanica, Constructii de Masini si Stiinta Materialelor
Str. D. Mangeron nr. 61

Imprumut
Sala de documentare
Sala de lectura

Biblioteca facultatii de Textile-Pielarie
Str. D. Mangeron nr.53

Imprumut
Sala de documentare
Sala de lectura
Biblioteca Facultatii de Electrotehnica, Electronica si Telecomunicatii,
Automatica si Calculatoare
Str.D. Mangeron nr.51

Imprumut
Sala de documentare
Sala de lectura

Biblioteca Facultatii de Constructii Civile, Arhitectura si Hidrotehnica
Str. D Mangeron nr 43

Imprumut
Sala de documentare
Sala de lectura
sau intra pe google streetview si vezi acolo
sper ca ti-am fost de ajutor