| retrogrobian a întrebat:

Unde e statia autobuzului 783 de la Unirii in directia Otopeni?
Stiu ca trece pe la Unirii, dar nu stiu unde este statia.
Inca ceva - stiti unde as putea gasi orarul?
Multumesc

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Orarul il gasesti pe www.ratb.ro

3 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Mai are statie la romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statia lui 783 de la Unirii nu e chiar la Unirii, din cate stiu. Stiu ca e un la Universitate, chiar in fata spitalului Coltea. Dar intreaba la ghiseul de bilete de acolo. Tot ei trebuie sa stie si unde vezi orarul.
Have fun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statia pentru 783 este langa restaurantul Horoscop(parca asa ii zice) sau te uiti dupa reclama mare de Coca-Cola de pe unul din blocurile din Piata Unirii. este exact la parterul acelui bloc.