| Plamadeala_Pavel_1994 a întrebat:

Unde gasec examenele si pe ce site sunt ele?

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Hhhhmmmm ce examene? examene la faculta? la bac? la capacitate sau cum dracu ii mai zice?
CE EXAMENE?
si vezi ca te cam repeti... daca iti spun unde se gasesc ele etunci iti spun si site-ul nu?
o sa presupun ca te referi la examenul de bac si o sa iti spun unde sa le gasesti: Str. General Berthelot 28-30
Sector 1, 010168, Bucureşti
MINISTERUL EDUCATIEI!

| deeadeea111 a răspuns:

Ce examene?

| BluishAngel a răspuns:

Examenele nu se găsesc, se află în ziua respectiva. Dimineaţa se extrage subiectul la o anumita materie de examen iar cu 10 minute inainte sa inceapa examenul se deschide sigiliul si se imparte subiectul.
În caz că te refereai la subiecte din anii trecuti, le găsesti pe edu.ro. Sper ca te-am ajutat.

| Plamadeala_Pavel_1994 explică (pentru BluishAngel):

Examenele de gimnagiu nu de anul asta ci de alti ani