| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc rezultate live ale meciurilor de fotbal pe teletext pe TVR 1? Ininte foloseam teletextul de pe Antena 1, dara acum nu mai imi merge si nu stiu de ce. Funda pentru cel mai folositor raspuns.

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Daca vrei sa vezi rezultatele meciurilor intr-adevar intri pe teletext (tvr international, cultural - ele au sigur).Mai eficient este sa intri pe internet pe site-ul acesta http://www.livescore.com/ ai toate rezultatele din toate ligile.Bafta

| leo987 a răspuns:

Pe teletext la pagina 200 despre sport. Dar nu are cum avea antena 1.

| myhayg a răspuns:

Tvr1 - 274 fotbal 273 tenis/hockey. big grin