| Maimmai a întrebat:

Unde gasesc rezultatele la evaluarea nationala 2012? pentru Brasov?

Răspuns Câştigător
| bya2011 a răspuns:

Buna. În judeţul BRAŞOV, REZULTATELE LA EVALUAREA NAŢIONALĂ 2012 nu au fost încă publicate, însă ar trebui să apară în cursul acestei după-amiezi pe site-ul Inspectoratului Judeţean.
Site-ul Inspectoratului Judetean : http://www.isjbrasov.ro/
După aflarea primelor REZULTATE la probele din cadrul examenului de EVALUARE NAŢIONALĂ 2012, pe data de 29 iunie, elevii claselor a VIII-a care au despus CONTESTAŢII, vor afla REZULTATELE FINALE luni, 2 iulie. Recorectarea lucrărilor s-a desfăşurat în perioada 30 iunie - 1 iulie.

1 răspuns:
| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Pe edu.ro Bafta. :*